sibapp

عبارت مد نظر را بنویسید

sibapp
sibapp
sibapp

Adobe Photoshop 2024

تصاویر

sibapp
sibapp
sibapp

توضیحات

توجه: نصب و اجرای فوتوشاپ به‌صورت رایگان نیازمند طی‌کردن برخی مراحل است. لطفاً پس از دانلود فایل به این پست مراجعه کرده و مراحل را همانطور که آموزش داده شده طی کنید.

با برنامه فتوشاپ، خلاقانه‌ترین ایده‌ها را به تصویر تبدیل کنید! اپلیکیشن Adobe Photoshop 2024، بهترین امکانات ویرایش را با تکنولوژی هوش مصنوعی ادغام کرده و یک ابزار شگفت‌انگیز برای ویرایش عکس‌ را در اختیار کاربران گذاشته است. ابزاری که ساده‌ترین و حرفه‌ای‌ترین ویرایش‌ها را برای شما ممکن می‌سازد.

اپلیکیشن Adobe Photoshop 2024 یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین ویرایشگر‌های عکس برای کاربران مک است. اپلیکیشنی که مجموعه‌ای غنی از بهترین ابزارها و قابلیت‌های ویرایش را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این برنامه علاوه بر اینکه می‌توانید تنظیمات مربوط به نور و رنگ تصویر را تغییر دهید، با بیش از ۳۰ پیش‌تنظیم موجود هم می‌توانید جلوه‌های جدیدی به عکس‌های خود ببخشید. اپلیکیشن Adobe Photoshop 2024 از قابلیت ویرایش چندلایه هم پشتیبانی می‌کند که امکان ترکیب دو یا چندین عکس را برای شما فراهم می‌‌کند. در این اپلیکیشن می‌توانید عیب‌های عکس را برطرف و حتی اشیای اضافی را از آن حذف کنید. همچنین با استفاده از ابزار Generative Fill موجود در این اپلیکیشن، می‌توانید با کمک هوش مصنوعی، عکس‌های خود را ویرایش کرده و محتوای تصویری جدید به آن‌ها اضافه کنید.

ویژگی‌های اپلیکیشن Adobe Photoshop 2024:

برنامه‌های مشابه