sibapp

عبارت مد نظر را بنویسید

sibapp
sibapp
sibapp

Tower

تصاویر

sibapp
sibapp
sibapp

توضیحات

متا: در اپلیکیشن Tower به تمام امکانات و ابزارهایی که برای مدیریت و ویرایش Git نیاز است، دسترسی خواهید داشت. ساب: کلاینت قدرتمند Git با ویژگی‌های بی‌شمار

به بیش از ۱۰۰.۰۰۰ توسعه‌دهنده و طراح از سراسر جهان بپیوندید که از اپلیکیشن Tower برای مدیریت Git استفاده می‌کنند! در اپلیکیشن Tower به تمام امکانات و ابزارهایی که برای مدیریت و ویرایش Git نیاز است، دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن Tower یک کلاینت قدرتمند Git با ویژگی‌های بی‌شمار، عملکرد خیره‌کننده و طراحی ساده و زیبا است. به کمک قابلیت‌ها و ابزارهای این برنامه به‌راحتی می‌توانید پروژه‌های مختلف را مدیریت و آن‌ها را ویرایش کنید. در این اپلیکیشن می‌توانید به‌طور مستقیم به حساب‌های «GitHub»، «Bitbucket»، «GitLab»، «Azure DevOps» و «Beanstalk» خود دسترسی داشته باشید. در اپلیکیشن Tower همچنین این امکان را دارید که به‌سادگی شاخه‌ها را تغییر داده و commitها را جستجو کنید. میانبرهای این برنامه و ویژگی کشیدن و رهاکردن آن، به شما کمک می‌کند که تغییرات لازم را به آسانی اعمال کنید. همچنین در اپلیکیشن Tower آموزش گام‌به‌گام یادگیری Git با استفاده از این برنامه وجود دارد.

قابلیت‌های اپلیکیشن Tower:

برنامه‌های مشابه