sibapp

عبارت مد نظر را بنویسید

sibapp
sibapp
sibapp

Little Snitch

تصاویر

sibapp
sibapp
sibapp
sibapp

توضیحات

به محض اینکه به اینترنت وصل شدید، برنامه‌های شما می‌توانند هر آنچه را که می‌خواهند به هر کجا که می‌خواهند بفرستند، بدون توجه شما، زیرا همه اینها به صورت نامرئی در زیر کاپوت اتفاق می‌افتد.

Little Snitch Mini این اتصالات شبکه را قابل مشاهده می کند و شما را به صندلی راننده بازمی گرداند!

این ابزاری سبک وزن، محجوب اما در عین حال فوق‌العاده قدرتمند برای نظارت بر شبکه و ابزار فایروال است که به شما امکان می‌دهد به راحتی تمام اتصالات اینترنتی ایجاد شده توسط برنامه‌های خود را تماشا و تجزیه و تحلیل کنید و به راحتی با یک کلیک ماوس، اتصالات ناخواسته را مسدود کنید.

این اطلاعات بینش هیجان انگیزی را در مورد فعالیت شبکه رایانه شما ارائه می دهد و اطلاعات دقیق اتصال همه برنامه ها و فرآیندهای سیستم را نشان می دهد.

از نمودارهای ترافیک شبکه به راحتی قابل درک در زمان واقعی، نمای نقشه متحرک برای شناسایی اتصالات به کشورهای مختلف، سابقه ترافیک با اطلاعات آماری در مورد اتصالات قبلی طی دوازده ماه گذشته، و مدیریت بسیار آسان فهرست بلاک لذت ببرید - فقط کافیست یکی از آنها را انتخاب کنید. مجموعه‌ای از فهرست‌های بلاک‌شده برای جدا کردن سریع رایانه شما از هزاران سایت تبلیغاتی، ردیابی یا بدافزار.

نسخه رایگان

عملکرد اصلی نظارت بر ترافیک شبکه، از جمله لیست اتصال بی‌درنگ، نمودارهای ترافیک و نمای نقشه متحرک اتصالات شبکه در سراسر جهان به صورت رایگان قابل استفاده است.

نسخه پریمیوم

مجموعه کامل ویژگی‌ها، از جمله مسدود کردن اتصالات، بازه‌های زمانی تاریخچه ترافیک طولانی، گزینه‌های نمایش پیشرفته و فیلتر و موارد دیگر به عنوان خرید درون‌برنامه در دسترس است.

برنامه‌های مشابه