sibapp

عبارت مد نظر را بنویسید

sibapp
sibapp
sibapp

djay Pro

تصاویر

sibapp
sibapp
sibapp
sibapp

توضیحات

به djay Pro AI خوش آمدید! نرم‌افزار DJ تحسین‌شده Algoriddim و برنده چندین جایزه طراحی اپل از ابتدا با استفاده از فناوری پیشگامانه هوش مصنوعی - NEURAL MIX™ بازسازی شده است.

NEURAL MIX به شما این امکان را می دهد که سازها و آکاپلای آهنگ های مورد علاقه خود را در زمان واقعی جدا کنید و مرزهای میکس خلاقانه را دوباره تعریف کنید. می‌توانید درام‌ها، خطوط بیس و ملودی‌های دو آهنگ را به‌طور مستقل با هم متقاطع کنید، جلوه‌های صوتی را روی اجزای جداگانه موسیقی اعمال کنید، و حتی آهنگ را در حالی که ملودی همان آهنگ به پخش ادامه می‌دهد، حلقه بزنید.

رابط کاملاً جدید و مدرن djay Pro بر پایه یکپارچگی پیچیده با کتابخانه موسیقی شما ساخته شده است و به شما امکان دسترسی فوری به میلیون ها آهنگ را می دهد. کیفیت صدای بی‌نظیر و مجموعه‌ای از ویژگی‌های قدرتمند از جمله ابزارهای تولید زنده، چهار عرشه، شکل‌های موج با کیفیت بالا، میکس ویدیو و یکپارچه‌سازی سخت‌افزار به شما انعطاف‌پذیری خلاقانه بی‌پایانی را برای اختراع مجدد مجموعه‌های دی‌جی خود می‌دهد.

NEURAL MIX™
• آواز، درام، خطوط باس، و سازها را در زمان واقعی جدا کنید
• مسیریابی FX: جلوه های صوتی را روی اجزای جداگانه موسیقی اعمال کنید (پژواک صوتی، فیلتر هارمونیک، درام ریورب، و موارد دیگر)
• مسیریابی حلقه: در حالی که ملودی همان آهنگ به پخش ادامه می‌یابد، ضربات را حلقه بزنید و بالعکس
• ضربدری‌های هوش مصنوعی: درام‌ها، خطوط باس، یا آواز دو آهنگ را به‌طور یکپارچه ترکیب و تعویض کنید
• شکل‌های موج هوش مصنوعی: آوازها، درام‌ها و شکل‌های موج هارمونیک را در هر آهنگ در کنار هم ببینید

برنامه‌های مشابه