sibapp

عبارت مد نظر را بنویسید

sibapp
sibapp
sibapp

ChatGPT

تصاویر

sibapp
sibapp
sibapp

توضیحات

هوش‌مصنوعی را به عنوان یک مشاور حرفه‌ای همراه خود داشته باشید! با استفاده از اپلیکیشن ChatGPT امکان گفتگو با هوش‌مصنوعی برای شما مهیا می‌شود. حالا می‌توانید سوالات روزمره و تخصصی خود را در حوزه‌های مختلف از هوش‌مصنوعی پرسیده و منتظر پاسخ‌های کاربردی و خلاقانه آن باشید. در این برنامه می‌توانید شاهد جدیدترین پیشرفت‌های هوش‌مصنوعی مولد «OpenAI» بوده و از امکانات باورنکردنی آن شگفت‌زده شوید.

اپلیکیشن ChatGPT امکان چت و گفتگوی شما را با هوش‌مصنوعی OpenAI ممکن می‌کند. با استفاده از این چت‌بات می‌توانید با هوش‌مصنوعی صحبت کرده و بلافاصله جواب‌های خلاقانه و الهام‌بخش دریافت کنید. از این اپلیکیشن می‌توانید برای مشاوره هم استفاده کرده و منتظر پاسخ‌های مناسب هوش‌مصنوعی باشید. شما حتی می‌توانید جواب‌های چت‌بات ChatGPT را رد کرده و آن را به چالش بکشید. حالت صوتی این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که بتوانید از طریق گفتار با هوش‌مصنوعی OpenAI صحبت کنید. این برنامه محیط کاربری ساده و زیبایی دارد که به شما کمک می‌کند به‌راحتی و به‌دور از پیچیدگی، با هوش‌مصنوعی گفتگو کنید.

نحوه برطرف‌کردن ارور بعد از لاگین‌کردن

پس از دانلود اپلیکیشن و اجرای آن، صفحه‌ای برایتان نمایش داده می‌شود که در آن باید به حساب کاربری خود وارد شوید. اما پس از لاگین‌کردن در سایت Open AI با یک ارور مواجه می‌شوید. برای جلوگیری از این اتفاق، پس از لاگین‌کردن بلافاصله دکمه Command را روی کیبورد نگه داشته و دکمه Q را بزنید تا از اپلیکیشن خارج شوید. با انجام این کار پس از ورود به اپلیکیشن مشاهده می‌کنید که بدون مشکل اجرا می‌شود.

قابلیت‌های اپلیکیشن ChatGPT:

برنامه‌های مشابه